Wybierz wielkość finansowania
jaką jesteś zainteresowany:

500 pln
5 000 000 pln
Poniżej 100 000 pln
Powyżej 100 000 pln

Zostaw kontakt do siebie – wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy!Dlaczego nasze usługi są rozwiązaniem dla Ciebie?

Poszukujesz wsparcia finansowego dla swojej firmy, a zarazem wystawiasz faktury terminowe? Mamy rozwiązanie dla Ciebie, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu! Grupa Kapitałowa eFaktor specjalizuje się w pomocy finansowej dedykowanej dla mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich firm. W zależności od stopnia pomocy, stworzyliśmy dwie marki, które dostosowują skalę pomocy do potrzeb przedsiębiorcy.


Natychmiastowe wsparcie

Szybko to znaczy tu i teraz. W ciągu pół godziny skontaktujemy się z przedstawicielem Twojej firmy i przeprowadzimy konsultacje.


Od 500 zł do 100.000 złOd 100.000 zł do 5.000.000 zł

Minimum formalności. Tylko 1 wymagany dokument. Bez podawania tak wrażliwych danych jak login i hasło do banku. Działamy tak aby Klient czuł się komfortowo.


Finansowanie sprzedaży jak i zakupów

Nie sztuką jest sprzedaż produktu. Sztuką jest pomóc w bieżącej działalności Klienta, tak aby za rok otrzymać od niego podziękowanie. Jesteśmy przede wszystkim Doradcami i naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania dla Klienta.

ZAŁÓŻ KONTO

Finea. Pieniądze w 24 godziny na koncie? Dla nas to standard.eFaktor S.A. jest spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom,

Finea to połączenie technologii i wsparcia doradczego naszego zespołu. Dzięki temu, decyzja o finansowaniu dla firmy to kwestia godziny, a pieniądze na koncie możesz mieć nawet tego samego dnia.alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy. Naszą przewagą jest duża elastyczność w konstrukcji finansowania, maksymalnie uproszczony sposób naliczania prowizji oraz profesjonalne wsparcie w przypadku zakłóceń w przepływach pieniężnych.

Najszerszy zakres produktówDlaczego eFaktor jest rozwiązaniem dla Ciebie?


Od wielu lat dbamy o płynność finansową firm z sektora MŚPFinansowanie faktur

Pieniądze za fakturę otrzymujesz natychmiastowo. Nie czekasz na termin płatnościFinansowanie ciche

Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i dobieramy najbardziej efektywne rozwiązanieFinansowanie Zakupów

Pomożemy uzyskać płatność za wystawioną przez Twoją firmę płatność, a także sfinansujemy Twoje zakupyFinansowanie dla obcokrajowców

Minimum formalności. Nasz innowacyjny system faktoringowy jest oparty na dwóch dokumentach od KlientaLeasing: Finansowanie wkładu własnego

Wystawiasz faktury terminowe, a płatność chcesz otrzymać już dziś


Chodzi nam o przyspieszenie obiegu pieniądza. Aby było normalnie. Aby pieniądze trafiały na konto w momencie wystawienia faktury, a nie za 60 dni.

Masz miesięczne potrzeby w przedziale:
100.000 PLN - 5.000.000 PLN


Jesteśmy elastyczni. Wspólnie ustalamy ile Twoja firma potrzebuje i ile może na dzień dzisiejszy otrzymać. Jak widzisz przedział jest szeroki.

Szukasz konsultacji jak poprawić swoją płynność finansową


Słowa elastyczność i wsparcie mamy w DNA. Zostaw kontakt do siebie – przeprowadzimy konsultacje i wspólnie znajdziemy rozwiązanie korzystne dla Ciebie.

Przejrzystość według Finea

U nas NIE znajdziesz


Kosztów stałych

Ukrytych kosztów

Opłat za limit

Wymogu loginu i hasła do banku


FINEA JEST PRZYJAZNA DLA KLIENTA


Potrzebujemy tylko:

Wyciągu bankowego za ostatnie 6 miesięcy

Potwierdzenia Twojej tożsamości


SKORZYSTAJ!

Nasze rozwiązania

Specjalizujemy się w faktoringu. Znajdziesz u nas szeroki zakres rozwiązań,począwszy od faktoringu klasycznego, poprzez odwrotny, jak również eksportowy i wiele innych!

SKORZYSTAJ!

Zostaw kontakt do siebie – wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy!