Wybierz wielkość finansowania
jaką jesteś zainteresowany:

100 000 pln
15 000 000 pln

Zostaw kontakt do siebie – wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy!Dlaczego nasze usługi są rozwiązaniem dla Ciebie?

Poszukujesz wsparcia finansowego dla swojej firmy, a zarazem wystawiasz faktury terminowe? Mamy rozwiązanie dla Ciebie, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu! Grupa Kapitałowa eFaktor specjalizuje się w pomocy finansowej dedykowanej dla mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich firm. W zależności od stopnia pomocy, stworzyliśmy dwie marki, które dostosowują skalę pomocy do potrzeb przedsiębiorcy.


Natychmiastowe wsparcie

Szybko to znaczy tu i teraz. W ciągu pół godziny skontaktujemy się z przedstawicielem Twojej firmy i przeprowadzimy konsultacje.


Od 500 zł do 100.000 złOd 100.000 zł do 15.000.000 zł

Minimum formalności. Tylko 1 wymagany dokument. Bez podawania tak wrażliwych danych jak login i hasło do banku. Działamy tak aby Klient czuł się komfortowo.


Finansowanie sprzedaży jak i zakupów

Nie sztuką jest sprzedaż produktu. Sztuką jest pomóc w bieżącej działalności Klienta, tak aby za rok otrzymać od niego podziękowanie. Jesteśmy przede wszystkim Doradcami i naszym celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania dla Klienta.

ZAŁÓŻ KONTO

Finea. Pieniądze w 24 godziny na koncie? Dla nas to standard.eFaktor S.A. jest spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom,

Finea to połączenie technologii i wsparcia doradczego naszego zespołu. Dzięki temu, decyzja o finansowaniu dla firmy to kwestia godziny, a pieniądze na koncie możesz mieć nawet tego samego dnia.alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy. Naszą przewagą jest duża elastyczność w konstrukcji finansowania, maksymalnie uproszczony sposób naliczania prowizji oraz profesjonalne wsparcie w przypadku zakłóceń w przepływach pieniężnych.

Najszerszy zakres produktówDlaczego eFaktor jest rozwiązaniem dla Ciebie?


Od wielu lat dbamy o płynność finansową firm z sektora MŚPFinansowanie faktur

Pieniądze za fakturę otrzymujesz natychmiastowo. Nie czekasz na termin płatnościFinansowanie ciche

Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i dobieramy najbardziej efektywne rozwiązanieFinansowanie Zakupów

Pomożemy uzyskać płatność za wystawioną przez Twoją firmę płatność, a także sfinansujemy Twoje zakupyFinansowanie dla obcokrajowców

Minimum formalności. Nasz innowacyjny system faktoringowy jest oparty na dwóch dokumentach od KlientaLeasing: Finansowanie wkładu własnego

Wystawiasz faktury terminowe, a płatność chcesz otrzymać już dziś


Chodzi nam o przyspieszenie obiegu pieniądza. Aby było normalnie. Aby pieniądze trafiały na konto w momencie wystawienia faktury, a nie za 60 dni.

Masz miesięczne potrzeby w przedziale:
100.000 PLN - 15.000.000 PLN


Jesteśmy elastyczni. Wspólnie ustalamy ile Twoja firma potrzebuje i ile może na dzień dzisiejszy otrzymać. Jak widzisz przedział jest szeroki.

Szukasz konsultacji jak poprawić swoją płynność finansową


Słowa elastyczność i wsparcie mamy w DNA. Zostaw kontakt do siebie – przeprowadzimy konsultacje i wspólnie znajdziemy rozwiązanie korzystne dla Ciebie.

Przejrzystość według Finea

U nas NIE znajdziesz


Kosztów stałych

Ukrytych kosztów

Opłat za limit

Wymogu loginu i hasła do banku


FINEA JEST PRZYJAZNA DLA KLIENTA


Potrzebujemy tylko:

Wyciągu bankowego za ostatnie 6 miesięcy

Potwierdzenia Twojej tożsamości


SKORZYSTAJ!

Nasze rozwiązania

Specjalizujemy się w faktoringu. Znajdziesz u nas szeroki zakres rozwiązań,począwszy od faktoringu klasycznego, poprzez odwrotny, jak również eksportowy i wiele innych!

SKORZYSTAJ!

Zostaw kontakt do siebie – wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy!

Najczęściej zadawane pytania:

Faktoring polega na wcześniejszym, niż wskazuje na to termin na dokumencie, opłacaniu wystawionych lub otrzymanych przez Ciebie faktur terminowych. To usługa dzięki, której firma może wcześniej dysponować środkami z wystawionych faktur natychmiast po ich wystawieniu lub otrzymaniu. To wymiana faktury na środki, którymi może dysponować przedsiębiorstwo.
Faktoring online to usługa dla firm, które chcą otrzymywać pieniądze szybko, jego głównym atutem jest możliwość uzyskania finansowania dla MŚP w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia. Zgłoszenie do eFaktor następują poprzez formularz zgłoszeniowy lub przycisk rejestracja na stronie eFaktor. Cały proces ubiegania się o finansowanie odbywa się drogą internetową: w ten sposób dodajesz dokumenty finansowe i w ten sposób otrzymujesz decyzję o możliwości finansowania, a także jego wysokość. Co ważne, faktoring online umożliwia otrzymanie decyzji w ciągu kilku godzin od dodania dokumentów.
To, co wyróżnia eFaktor to nie tylko szeroki zakres produktów, to również maksymalna elastyczność w doborze rozwiązań i współpracy z klientem. W większości przypadków nasi klienci mogą liczyć na dedykowane, szyte na miarę rozwiązania. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi: faktoring klasyczny(jawny), faktoring pełny i niepełny, faktoring odwrotny, faktoring online dla małych firm, faktoring cichy, faktoring eksportowy, faktoring z terminalem.
W eFaktor nie wprowadzamy ograniczeń w związku z reprezentowaną branżą, dlatego firmy ze wszystkich branż mogą korzystać z naszych produktów. Przedsiębiorstwa i biznesy różnią się od siebie, dlatego rozwiązanie musi być szyte na miarę. W eFaktor na pierwszym miejscu jest klient, jego firma i jego potrzeby. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę branżę, otoczenie rynkowe i sytuację firmy. Dla popularnych branż pośród naszych klientów przygotowaliśmy dedykowane produkty takie jak: faktoring dla transportu, faktoring dla firm produkcyjnych, faktoring dla firm handlowych, faktoring dla firm budowlanych, faktoring dla firm z terminalem płatniczym, faktoring dla klubów sportowych.
Faktoring to finansowanie dla przedsiębiorstw, które w biznesie cenią sobie dostępność, stabilność i niskie koszty. To instrument finansowy, który z powodzeniem zastępuje ryzykowny kredyt bankowy. Tak właśnie działa faktoring dla firm. To narzędzie dla firm, które są chcą się rozwijać i reinwestować pozyskany wcześniej kapitał z faktur terminowych. Aby móc korzystać z faktoringu, jedyny warunek to posiadanie faktur z odroczonym terminem płatności. Bo faktoring faktur to nic innego, jak wymiana faktur na gotówkę. Jeżeli szukasz alternatywnego źródła finansowania i chcesz oprzeć finansowanie o przychód faktoring jest produktem dla Twojej firmy.