Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

budowlanaMobile

Faktoring dla branży
budowlanej

Pomoc i wsparcie dla firm, które ryzykują,
by powstały wielkie rzeczy
Faktoring dla firm budowlanych to dobre rozwiązanie

W branży budowlanej finansowanie faktur służy za narzędzie pozyskania kapitału obrotowego w czasie, gdy firma oczekuje na zapłatę za swoje usługi. To branża, w której transakcje z długim terminem płatności są uznawane za rynkowy standard, podobnie jak odroczone w czasie odbiory.

Znając specyfikę branży i jej podwyższone ryzyko wynikające z kar umownych, kaucji gwarancyjnych i niskiej dywersyfikacji portfela firm budowlanych dostosowaliśmy swoją usługę tak, aby firmy budowlane osiągały jak najwyższą satysfakcję. Dodatkowo mamy dedykowany produkt dla firm, które wystawiają zaledwie kilka faktur w ciągu roku.

Faktoring dla firm budowlanych to dobre rozwiązanie

handCash

Otrzymujesz gotówkę zaraz po wystawieniu faktury

newInvoice

Możesz dodawać faktury do finansowania w każdej chwili

card

Możesz zweryfikować nowych kontrahentów i zabezpieczyć swój biznes

scaleBusiness

Poprawiasz płynność swojej firmy i zwiększasz bezpieczeństwo transakcji

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza branże budowlaną

Poznaj historię Pana Błażeja, właściciela przedsiębiorstwa budowlanego z Marek pod Warszawą

Odkąd działam w tej branży, niezdrową normą są wydłużone terminy płatności. 90 dni lub 120 dni to zwyczajowe terminy faktur. Nierzadko klienci nie spłacają swoich zobowiązań na czas, pomimo i tak bardzo długich terminów płatności.

buda1
buda2

W tym biznesie finansowanie faktur to narzędzie. Narzędzie, które pozwala zachować płynność i nie popaść w spiralę zadłużenia. Jako podwykonawcy ponosimy ogromne koszty takie jak sprzęt, zatrudnienie pracowników, wynajem maszyn czy ubezpieczenie.

Kiedy płynność opiera się na tak naprawdę kilku fakturach terminowych, ale o wysokiej wartości, nie trudno popaść w problemy finansowe. Na szczęście współpracujemy z eFaktor, dzięki czemu pieniądze z wystawionych faktur terminowych otrzymujemy od razu po zgłoszeniu ich do finansowania.

buda3
buda4

Budownictwo to branża, w której nie każda firma wytrzyma próbę czasu. Przy doborze partnerów biznesowych musimy mieć do na uwadze. Stosowanie faktoringu pozwala nam lepiej zweryfikować partnera i ocenić ryzyko współpracy z nim.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu
Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekuj jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

avatar ona

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, firma PK Trans

Jak działa faktoring w branży budowlanej?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.