Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Opinie o eFaktor

Liczymy się ze zdaniem naszych klientów.

eFaktor to nie tylko najszersza oferta produktów faktoringowych i elastyczne zasady współpracy, dla nas równie ważny jest dialog z naszymi Klientami. We współpracy z Klientami kierujemy się zasadami partnerstwa. Dlatego z dużą uwagą wsłuchujemy i wczytujemy się w opinie o eFaktor oraz sugestie pozostawione przez naszych Klientów. Robimy to, aby dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości usługę i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Na każdym etapie o Twój komfort i wysoką jakość współpracy czuwa ekspert z eFaktor

Nasza usługa w przeciwieństwie do klasycznych produktów bankowych jest oparta na zaufaniu i partnerskich relacjach. Razem z Klientem identyfikujemy potrzeby w zakresie finansowania, sprawdzamy możliwe limity i rozmawiamy o najbardziej dogodnej formie współpracy. 

dyrektor regionalny circle

 

Dyrektor Regionalny

Pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt
faktoringowy i przeprowadzi Cię przez ofertę.

analityk ds ryzyka circle

Analityk ds. Ryzyka

Przeanalizuje dokumenty i dane Twojej firmy, abyś otrzymał jak największy limit.

ekspert faktoringowy
 circle

Ekspert Faktoringowy
z Biura Obsługi Klienta

Będzie z Tobą przez cały okres współpracy.
W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb będzie
do Twoich usług.

eFaktor oczami klientów

 

Przeczytaj co mówią o nas nasi Klienci!

Faktoring to obecnie chyba najlepszy sposób na zachowanie płynności finansowej. Do tej pory nie mieliśmy większych kłopotów z płatnościami od naszych kontrahentów, natomiast jesteśmy świadomi, iż, ze względu na kryzys gospodarczy, może to być kwestia czasu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na korzystanie z faktoringu – przynajmniej ewentualne problemy z płynnością finansową można wykreślić z listy zmartwień w obecnych, dość trudnych dla nas – przedsiębiorców – czasach. Faktoring traktujemy jako alternatywę dla tradycyjnego kredytu. Zapewnia natychmiastowy dostęp do środków finansowych, dzięki czemu pozwala, ze spokojniejszą głową, rozwijać dalej biznes. Korzystamy z usług firmy eFaktor.

 

avatar ona

Patrycja Szcześniak

Przedsiębiorca, firma T.M.S Sp. z o.o.

Faktoring pozwolił nam uniknąć kłopotów z płynnością finansową. Taka jest, a przynajmniej powinna być, idea takich firm, choć sami w sobie też przejmują znaczą cześć ryzyka na siebie. W przedsiębiorstwie wykorzystujemy go w celu zwalczania szalejącej inflacji i zabezpieczania płynności finansowej. Współpraca z eFaktorem ułożyła się nam na tyle dobrze, że wzajemnie rozumiemy już swoje potrzeby oraz czas.

 

avatar on 2

Marek Dreczkowski

Przedsiębiorca, firma Progressus

Bardzo dobra firma faktoringowa! Polecam, współpracuję nimi z od 4 lat bez żadnego problemu. Pieniądze na czas to jedyne wyjście, jak ktoś nie ma własnych pieniędzy w obrocie, a za towar trzeba płacić zanim wpłyną środki. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. POLECAM! 

 

avatar ona

Maria Majdańczyk

Ważnym elementem, jak nie najważniejszym, jest utrzymanie płynności finansowej. Tutaj, dzięki współpracy z faktoringiem eFaktor S.A., mamy możliwość zapewnienia sobie tego. Pomimo kilku problemów, jakie firma miała, jak chociażby odroczone płatności składek do ZUS, nie stanowiło to problemu dla eFaktora. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu i lekkiemu niedowierzaniu, otrzymaliśmy szybko decyzję pozytywną i finansowanie naszych faktur. Współpraca ciągle się rozwija, ponieważ, dzięki możliwościom posiadania środków finansowych do bieżącej działalności, unikamy zatorów płatniczych, a dzięki temu możemy realizować więcej zleceń.

 

avatar on 2

Krzysztof Brajer

Przedsiębiorca, firma Leaderteam Sp. z o.o.

Współpracę z eFaktor rozpoczęliśmy kilka lat temu, w 2018 roku. Cechą charakterystyczną dla naszej działalności jest duża ilość faktur z odroczonym terminem płatności, a z drugiej konieczność zakupów towarów tu i teraz. Aby móc sprawnie funkcjonować korzystamy w eFaktor zarówno z faktoringu klasycznego, jak i odwrotnego. Dzięki tej współpracy nasza firma rozwija się. eFaktor sfinansował nam już kilkanaście tysięcy faktur i wierzę, że w przyszłości sfinansuje nam ich jeszcze więcej.

 

avatar on 2

Leszek Uchański

Przedsiębiorca, firma Bluegel

Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekuj jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

avatar ona

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, firma PK Trans

Opinie o eFaktor w sieci

5 stars

Zobacz, co sądzą o nas media branżowe i rankingi faktoringu!

orderNajlepszy faktoring dla MSP według portalu Firmowakasa.pl
window shieldNajlepszy faktor według blogera finansowego Wojciecha Matuły
document ribbonNajlepsza firma faktoringowa według portalu Faktura.pl
likeNajlepszy faktoring pozabankowy według portalu Scroll.morele.net
orderMiejsce 2 w rankingu firm faktoringowych na portalu Najlepszekonto.pl
rocketNajdynamiczniej rozwijający się faktor wg Gazeta Finansowa (Top 3)

Opinie ekspertów eFaktor w mediach

5 stars

Sprawdź wypowiedzi ekspertów w mediach!

1 money pl
money logo

Koszmar każdego przedsiębiorcy. „Może zdarzyć się najlepszym”

2 onet
Onet pl

W 2023 roku w Polsce zamykano 600 firm dziennie.

3 puls biznesu
puls biznesu logo

Firmy mają coraz większe problemy z płynnością

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.