Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Faktoring dla klubów
sportowych

Pomoc i wsparcie dla klubów oraz
organizacji sportowych
Finansowanie faktur w klubach sportowych

Faktoring dla klubów sportowych forma finansowania wspierająca i poprawiająca płynność organizacji, których prowadzenie wymaga ogromnego zaangażowania kapitałowego. To również dodatkowy kapitał obrotowy pozwalający w większym stopniu planować działania i panować nad klubowymi finansami.

Nasi eksperci mają świadomość, jak ogromne koszty ponoszą organizacje sportowe z tytułu wynagrodzeń dla zawodników, przygotowania obiektów sportowych i obsługi widowisk. Przychody klubów to z kolei możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsze to niewielkie, rozproszone i rozłożone w czasie wpływy z tytułu sprzedaży biletów. Drugie to ogromne, ale odroczone transze sponsorskie, wpływy z tytułu sprzedaży praw telewizyjnych czy sprzedaży samych zawodników. To w przyspieszaniu tych płatności pomagamy klubom sportowym!

Faktoring dla klubów sportowych to dobre rozwiązanie

Otrzymujesz gotówkę zaraz po podpisaniu umowy

Możesz dodawać zlecenia do finansowania w każdej chwili

Likwidujesz zatory płatnicze i poprawisz płynność swojego klubu

Zabezpieczasz transakcje angażujące wysoki kapitał

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza kluby sportowe

Poznaj historię Pana Tomasza, prezesa klubu sportowego

Po jednym z udanych sezonów, skontaktował się z nami klub z zagranicy by pozyskać naszego zawodnika. To była szansa by zarobić wielkie pieniądze dla klubu, musieliśmy na nią przystać. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż naszego piłkarza.

Problemem takich transakcji jest czas oczekiwania na pieniądze. Płatności za zawodników często są rozłożone na raty lub transze. W naszym przypadku, wedle umowy czekalibyśmy na wszystkie środki nawet 2 lata.

Te środki były nam potrzebne na tu i teraz. Po sprzedaży topowego zawodnika musieliśmy przeznaczyć te środki na transfery, wzmocnienia i zaalokować część środków na naszą akademię. Nie mogliśmy sobie pozwolić, by czekać 2 lata.

Wywodzę się z biznesu, więc wiem jak działa faktoring. Szukałem podobnego instrumentu finansowego, który można zastosować w przypadku sprzedaży zawodnika. Okazało się, że eFaktor jako jedyny na rynku, oferuje rozwiązania dla klubów sportowych.

Środki, które miały do nas trafić w perspektywie 2 lat otrzymaliśmy właściwie od ręki. Pieniądze spożytkowaliśmy na wzmocnienia, remont stadionu oraz szkolenie młodzieży.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu

Wydawałoby się, że faktoring jest narzędziem dla firm z branż klasycznych. Jesteśmy dobrym przykładem, że faktoring jest dobrym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw, niezależnie od branży. Jako czołowa organizacja esportowa w Polsce, dzięki faktoringowi możemy przyspieszać transze płatności od naszych sponsorów. Pozwala nam to sprawniej funkcjonować i szybciej się rozwijać. Polecamy eFaktor ze względu na świetny kontakt i wzorową współpracę!

Jarosław Śmietana

Przedsiębiorca, firma Illuminar Gaming

Jak działa faktoring dla klubów sportowych?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.