Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

kluby sporotwe

Faktoring dla klubów
sportowych

Pomoc i wsparcie dla klubów oraz
organizacji sportowych
Finansowanie faktur w klubach sportowych

Faktoring dla klubów sportowych forma finansowania wspierająca i poprawiająca płynność organizacji, których prowadzenie wymaga ogromnego zaangażowania kapitałowego. To również dodatkowy kapitał obrotowy pozwalający w większym stopniu planować działania i panować nad klubowymi finansami.

Nasi eksperci mają świadomość, jak ogromne koszty ponoszą organizacje sportowe z tytułu wynagrodzeń dla zawodników, przygotowania obiektów sportowych i obsługi widowisk. Przychody klubów to z kolei możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsze to niewielkie, rozproszone i rozłożone w czasie wpływy z tytułu sprzedaży biletów. Drugie to ogromne, ale odroczone transze sponsorskie, wpływy z tytułu sprzedaży praw telewizyjnych czy sprzedaży samych zawodników. To w przyspieszaniu tych płatności pomagamy klubom sportowym!

Faktoring dla klubów sportowych to dobre rozwiązanie

handCash

Otrzymujesz gotówkę zaraz po podpisaniu umowy

newInvoice

Możesz dodawać zlecenia do finansowania w każdej chwili

ico check 5

Likwidujesz zatory płatnicze i poprawisz płynność swojego klubu

ico login secure

Zabezpieczasz transakcje angażujące wysoki kapitał

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza kluby sportowe

Poznaj historię Pana Tomasza, prezesa klubu sportowego

Po jednym z udanych sezonów, skontaktował się z nami klub z zagranicy by pozyskać naszego zawodnika. To była szansa by zarobić wielkie pieniądze dla klubu, musieliśmy na nią przystać. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż naszego piłkarza.

AdobeStock 87208847 Preview 1
AdobeStock 174534119 Preview 1

Problemem takich transakcji jest czas oczekiwania na pieniądze. Płatności za zawodników często są rozłożone na raty lub transze. W naszym przypadku, wedle umowy czekalibyśmy na wszystkie środki nawet 2 lata.

Te środki były nam potrzebne na tu i teraz. Po sprzedaży topowego zawodnika musieliśmy przeznaczyć te środki na transfery, wzmocnienia i zaalokować część środków na naszą akademię. Nie mogliśmy sobie pozwolić, by czekać 2 lata.

AdobeStock 87208847 Preview 1 1
AdobeStock 174534119 Preview 1 1

Wywodzę się z biznesu, więc wiem jak działa faktoring. Szukałem podobnego instrumentu finansowego, który można zastosować w przypadku sprzedaży zawodnika. Okazało się, że eFaktor jako jedyny na rynku, oferuje rozwiązania dla klubów sportowych.

Środki, które miały do nas trafić w perspektywie 2 lat otrzymaliśmy właściwie od ręki. Pieniądze spożytkowaliśmy na wzmocnienia, remont stadionu oraz szkolenie młodzieży.

AdobeStock 87208847 Preview 1 2
Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu

Wydawałoby się, że faktoring jest narzędziem dla firm z branż klasycznych. Jesteśmy dobrym przykładem, że faktoring jest dobrym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw, niezależnie od branży. Jako czołowa organizacja esportowa w Polsce, dzięki faktoringowi możemy przyspieszać transze płatności od naszych sponsorów. Pozwala nam to sprawniej funkcjonować i szybciej się rozwijać. Polecamy eFaktor ze względu na świetny kontakt i wzorową współpracę!

avatar on 2

Jarosław Śmietana

Przedsiębiorca, firma Illuminar Gaming

Opinie ekspertów eFaktor w mediach

5 stars

Sprawdź wypowiedzi ekspertów w mediach!

1 manager 1
manager plus logo 2
Polskie kluby sportowe coraz częściej korzystają z faktoringu
 
2 busines insider 1
2560px Business Insider Logo.svg

Sponsorzy opóźniają płatności. Kluby sportowe poszły po pieniądze do faktorów

Jak działa faktoring dla klubów sportowych?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.