Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Nasza misja

Każdy przedsiębiorca zasługuje na pomoc i wsparcie.

To zdanie towarzyszy nam od samego początku istnienia naszej firmy. eFaktor powstał jako odpowiedź na potrzebę rynku.  Od lat tworzymy usługę faktoringu, którego celem jest pomoc i wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dostarczamy produkty, które są alternatywą dla instrumentów bankowych, takich jak kredyt czy pożyczka, aby zwalczać nierówności i umożliwiać uzyskanie finansowania szerszemu gronu przedsiębiorców.

Bo są faktorzy…
i jest eFaktor

Faktoring to stosunkowo nowa i dynamicznie rozwijająca się kategoria pośród instrumentów finansowych.

Mając to na uwadze, przykładamy dużą wagę do transparentności i edukowania naszych klientów. Wierzymy, że zaufanie i wzajemna pomoc to podstawa udanej partnerskiej współpracy. Gdy zaczynamy współpracę, dokonujemy wnikliwej analizy przedsiębiorstw partnerów i w pierwszej kolejności skupiamy się na poprawie ich sytuacji poprzez dobór odpowiednich instrumentów.

Wiele firm, nawet tych odnoszących sukcesy, na wczesnym etapie rozwoju, nie zdążyło jeszcze wykształcić kompetencji w zakresie zarządzania finansami firmy lub poprawianiem płynności finansowej. To właśnie te kompetencje wnosimy do współpracy z naszymi partnerami, nierzadko pomagając im rozwinąć firmę lub wyjść z kryzysu, który napotkali na swojej drodze. Wsłuchujemy się w potrzeby firmy i korzystając z naszego doświadczenia, znajdujemy rozwiązania, które przynoszą efekty.

Każdy biznes jest inny, dlatego nasza współpraca to rozmowa, a nie monolog.

Doświadczenie,
które zobowiązuje

64 tysięcy faktur

Zaufało nam już wielu polskich przedsiębiorców

Ekspercka wiedza

Nasza kadra to eksperci w branży faktoringowej

Biznes to przede
wszystkim ludzie

Dlatego patrzymy na niego przekrojowo i z otwartą głową. Nie wprowadzamy wykluczeń, nie faworyzujemy reprezentantów określonych branż. Dla nas liczy się przedsiębiorca i jego biznes. To nad nim wspólnie pracujemy i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania dla jego sytuacji. Wychodzimy z założenia, że wspólnie z naszymi partnerami „uczymy się” ich biznesów.

A skoro biznes to ludzie, to warto, żebyś wiedział kim jesteśmy

Zarząd

Piotr Gąsiorowski

Piotr Gąsiorowski

Prezes Zarządu eFaktor

Z wykształcenia prawnik (od 20 lat radca prawny), specjalista w zakresie prawa 
zobowiązań, prawa wekslowego, upadłościowego, procesu cywilnego i arbitrażu. 
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w usługach faktoringowych, od 7 lat 
uczestniczy w tworzeniu i zarządzaniu spółkami z tego obszaru.

Nasi eksperci

Mateusz Skowronek

Mateusz Skowronek

Dyrektor Działu Sprzedaży

Od ponad dekady rozwija działy sprzedaży w sektorze finansowym. Swoje doświadczenia zdobywał w bankach komercyjnych i największych firmach faktoringowych. Poza wysokimi kompetencjami w zakresie kształtowania procesu sprzedaży, to przede wszystkim ekspert w dziedzinie faktoringu.

Michał Saluter

Michał Saluter

Dyrektor Działu Rozwoju Sieci Partnerskiej

Doświadczony menedżer od 12 lat związany z branżą finansową. Przez lata był odpowiedzialny za projektowanie i rozwój zdalnych kanałów sprzedaży oraz zarządzanie procesem kredytowym w bankowości komercyjnej.

Mateusz Sikorski

Marek Sikorski

Dyrektor Marketingu

Ekspert w dziedzinie marketingu. Od lat konstruuje i wdraża skuteczne strategie marketingowe w największych firmach z sektora rozrywki i finansów. Jego praca w eFaktor znacząco przyczynia się do wzrostu świadomości kategorii faktoringu w Polsce.

Aleksandra Zalewska

Aleksandra Zalewska

Dyrektor Działu Obsługi Klienta

Ekspert w dziedzinie obsługi klienta. Jej doświadczenie to wynik ponad 15 lat pracy z klientami z sektora finansowego. Od roku 2014 rozwijała działy obsługi klienta w największych firmach z branży faktoringowej.

Nasi partnerzy

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.