Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Faktoring dla firm
z branż
nietuzinkowych

Pomoc i wsparcie dla firm, które nie mogą
liczyć na inne formy finansowania
Finansowanie faktur w branżach nietuzinkowych

Faktoring powinien być dostępny dla każdej firmy, która spełnia brzegowe warunki jego przyznania i posiada faktury, które chce finansować. Jednak analizując rynek faktorów można by dojść do wniosku, że istnieją w nim branże faworyzowane. W eFaktor staramy się odejść od tego krzywdzącego stereotypu oferując dedykowane rozwiązania dla branż takich jak esport, gaming, sport, rozrywka i wiele innych.

Dzięki najszerszej ofercie faktoringowej w sektorze pozabankowym i indywidualnemu podejściu, jesteśmy w stanie pomóc firmom, które nigdy wcześniej nie myślały o skorzystaniu ze wsparcia firmy faktoringowej. Jednym słowem: są faktorzy i jest eFaktor

Faktoring dla firm nietuzinkowych to dobre rozwiązanie

Otrzymujesz gotówkę zaraz po wystawieniu faktury

Możesz dodawać faktury do finansowania w każdej chwili

Możesz zweryfikować nowych kontrahentów i zabezpieczyć swój biznes

Poprawiasz płynność swojej firmy i zwiększasz bezpieczeństwo transakcji

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza branże pominięte
przez inne instytucje

Poznaj historię Pana Nikodema, właściciela drużyny esportowej

Esport to nowa, ale prężnie rozwijająca się branża.
Od początku działalności borykamy się z problemami z wytłumaczeniem naszego biznesu firmom finansującym.

Trudno jest wytłumaczyć bankierom na czym polega nasz biznes i dlaczego warto nam zaufać.
Jak każdy pracodawca mam swoje koszty i to nie małe. To nie tylko wynagrodzenia dla naszych zawodników, ale również bardzo drogi profesjonalny sprzęt.

Branża esportowa poza nagrodami, które wygrywamy podczas turniejów, to również sponsoring. Na finansowaniu tych świadczeń najbardziej nam zależało. Każdy z naszych zawodników ma ogromną rzeszę fanów, a marki chcą wykorzystywać naszą drużynę do reklamowania sprzętu czy samych gier, w których konkurujemy.

Na szczęście eFaktor rozumie nowoczesne biznesy.
Dzięki nim możemy otrzymywać pieniądze ze świadczeń sponsorskich i umów reklamowych wcześniej, a przez to organizować promocję i współprace reklamowe lepiej i skuteczniej. Faktoring to narzędzie, które naprawdę napędziło nasz biznes.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu
Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekuj jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, firma PK Trans

Jak działa faktoring Twojej branży?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.