Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Faktoring dla firm
z terminalem
 płatniczym

Pomoc i wsparcie dla firm, które realizują
sprzedaż za pomocą terminala płatniczego
Finansowanie faktur w branżach z terminalem płatniczym

Finansowanie dla firm z terminalem płatniczym to alternatywna dla skomplikowanych i wymagających czasu procedur uzyskania kredytu obrotowego dla firm, które większość wolumenu sprzedaży realizują za pomocą właśnie terminala płatniczego. Dodatkowo jest to forma finansowania dla firm, które nie mają szans na wyżej wspomniany produkt bankowy.

Co ciekawe jest to oferta dla firm, które nie wystawiają faktur z odroczonym terminem płatności – wręcz odwrotnie – jest to produkt dla firm, które opierają swój biznes na transakcjach bezgotówkowych czyli poprzez terminal płatniczy lub bramkę płatniczą. Cały proces uzyskania finansowania to 3 dni robocze!

Faktoring dla firm z terminalem płatniczym to dobre rozwiązanie

Otrzymujesz gotówkę zaraz po wystawieniu faktury

Możesz dodawać faktury do finansowania w każdej chwili

Możesz zweryfikować nowych kontrahentów i zabezpieczyć swój biznes

Poprawiasz płynność swojej firmy i zwiększasz bezpieczeństwo transakcji

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza branże, która współpracuje z klientem końcowym

Poznaj historię Mirosława, właściciela stacji benzynowej w Mławie.

Z biznesem paliwowym jestem związany od 10 lat. Stacja paliw to dobry interes, ale wymaga dużego zaangażowania środków i nakładów inwestycyjnych. Nie ma przecież stacji benzynowej bez paliwa.

W tej branży główną sprzedaż generują klienci indywidualni poprzez terminal płatniczy. To dużo niewielkich rachunków. Z tego powodu, mimo całkiem pokaźnych przychodów, miałem problemy z uzyskaniem kredytu obrotowego.

Wtedy skorzystałem z faktoringu dla firm z terminalem płatniczym w eFaktor. Na podstawie mojego średnio-miesięcznego obrotu uzyskałem limit, który pomógł mi poprawić kondycję mojej firmy i odzyskać płynność.

Początkowo korzystałem z niego właśnie jak z kredytu obrotowego. Teraz wykorzystuję go by za wcześniej uzyskane środki kupować paliwo do mojej stacji benzynowej. Dzięki wcześniejszym wpłatom do koncernu, uzyskuję dużo lepszą cenę paliwa i zarabiam więcej.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu
Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekuj jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, PK Trans

Jak działa faktoring dla firm z terminalem płatniczym?

Generujesz sprzedaż za pomocą terminala płatniczego

Potrzebujesz pieniędzy na tu i teraz

Otrzymujesz limit na podstawie
swoich obrotów

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.