Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Faktoring dla branży
transportowej

Pomoc i wsparcie dla przewoźników
krajowych i międzynarodowych
Finansowanie faktur w branży transportowej

Faktoring dla transportu to forma finansowania codziennej działalności przedsiębiorstwa nastawiona na szybkie i skuteczne uwolnienie dużej sumy środków z wielu jednostkowych faktur terminowych na mniejsze kwoty. Finansujemy zarówno firmy transportowe, jak i współpracujemy na zasadzie partnerstwa z firmami spedycyjnymi.

Wydzieliliśmy w ramach eFaktor odrębną jednostkę zajmującą się transportem, aby pieniądze znajdowały się jak najszybciej na Państwa rachunku firmowym. Poza płynnością finansowanie faktur w branży transportowej pozwala na wykorzystywanie rabatów za wcześniejszą płatność na przykład w przypadku zakupu paliwa.

Faktoring dla firm transportowych to dobre rozwiązanie

Otrzymujesz gotówkę zaraz po
wystawieniu faktury

Możesz dodawać faktury do
finansowania w każdej chwili

Możesz zweryfikować
nowych kontrahentów i zabezpieczyć swój biznes

Poprawiasz płynność swojej
firmy i zwiększasz
bezpieczeństwo transakcji

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza branże transportową

Poznaj historię Pana Janusza, właściciela firmy transportowej z Wrocławia

W tej branży wielokrotnie zakończenie frachtu nie oznacza dla mnie końca zlecenia. Zdarza się, że na pieniądze za wykonaną pracę muszę czekać 30, 60 lub nawet 90 dni.

A przecież w międzyczasie ponoszę niemałe koszty. Wypłaty dla moich kierowców, paliwo, naprawy, opłaty drogowe to wydatki, które nie mogą czekać, i na których nie wolno oszczędzać.

Tak odkryłem faktoring w eFaktor i korzystam z niego przy okazji każdej faktury, której termin płatności przekracza 7 dni. To po prostu się opłaca.

Z czasem odkryłem, że na faktoringu mogę nawet zarobić. Finansuje faktury, płacę wcześniej za paliwo i dzięki temu kupuję je po niższej niż rynkowa stawce.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu
Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekun jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, firma PK Trans

Jak działa faktoring w branży transportowej?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.