Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

handlowa

Faktoring dla branży
handlowej

Pomoc i wsparcie dla biznesów, które
napędzają gospodarkę
Finansowanie faktur w branży handlowej

Faktoring w branży handlowej to odpowiedź na stosowane na szeroką skalę odroczone płatności. W sektorze, w którym nierzadko terminy płatności przekraczają 30 i 60 dni, wcześniejsze uzyskanie kapitału obrotowego i pieniędzy z wystawionych faktur to podstawa zachowania płynności. Mając w pamięci, że w handlu, firmy najczęściej nie są producentem, a ważnym ogniwem w procesie dystrybucji finansowanie faktur likwiduje lukę, która wytwarza się od momentu zakupu towaru, który jest przedmiotem handlu, aż do czasu otrzymania pieniędzy za sprzedanie tego towaru.

W EFaktor wiemy, że budujesz swoja przewagę konkurencyjną, oferując odbiorcom wydłużone terminy płatności, a z naszym finansowaniem możesz przyśpieszyć spłatę tych płatności. Z wieloma firmami handlowymi pracujemy na zasadzie partnerstwa, w ten sposób tworząc możliwość dłuższego odroczenia płatności ich klientom, których nierzadko firmy handlowe liczą w setkach lub tysiącach.

Faktoring dla firm handlowych to dobre rozwiązanie

handCash

Otrzymujesz gotówkę zaraz po wystawieniu faktury

newInvoice

Możesz dodawać faktury do finansowania w każdej chwili

card

Możesz zweryfikować nowych kontrahentów i zabezpieczyć swój biznes

scaleBusiness

Poprawiasz płynność swojej firmy i zwiększasz bezpieczeństwo transakcji

Zobacz, w jaki sposób faktoring napędza branże handlową

Poznaj historię Pani Agaty, właścicielki przedsiębiorstwa handlowego z Poznania

W rodzinnym biznesie działam blisko 30 lat. Kiedyś prowadzenie tego typu działalności było znacznie łatwiejsze. Na początku na rynku królowały płatności gotówkowe, a pojęcia zakupu „w komis” lub faktur z odroczonym terminem płatności nie były tak popularne jak dzisiaj.

branzeHandloweImg1
branzeHandloweImg2

Głównym problemem, z którym boryka się branża handlowa, a w tym nasza hurtownia to stosowanie odroczonych terminów płatności i duże rozdrobnienie naszych klientów i ogromne nakłady finansowe, które trzeba poczynić, aby kupić towar od producentów.

Pierwszy raz faktoring zastosowaliśmy jako alternatywę dla kredytu obrotowego. Jego zastosowanie pozwoliło nam uzyskać wcześniej środki z wystawionych przez naszą firmę faktur terminowych i zamówienie towaru od producenta.

firmyHandlowe img3
firmyHandlowe img4

Po kilku miesiącach współpracy z eFaktor wdrożyliśmy wspólnie rozwiązanie dla naszych klientów. eFaktor opłaca faktury terminowe klientów naszej hurtowni, dzięki czemu my możemy liczyć na gotówkę od razu, a nasi klienci mogą korzystać z odroczonych płatności.

Naszych partnerów w biznesie, stawiamy na pierwszym miejscu
Z eFaktor współpracuję od kilku lat. Faktor przez ten okres przyspieszył nam płatność za kilka tysięcy faktur na polskich i zagranicznych kontrahentów. Faktoring w branży transportowej jest jednym z narzędzi, które pozwalają skutecznie funkcjonować, a także pozwalają szybciej się rozwijać – szczególnie, gdy terminy płatności mają 60 dni. Naszą współpracę z eFaktor oceniam bardzo wysoko – przebiega ona płynnie, nasz opiekuj jest zawsze pod telefonem i dzięki temu współpraca przebiega płynnie, bez zbędnych nerwów. Szczerze polecam!

avatar ona

Iwona Kozłowska

Przedsiębiorca, firma PK Trans

Opinie ekspertów eFaktor w mediach

5 stars

Sprawdź wypowiedzi ekspertów w mediach!

1 dla handlu pl
dla handlu logo bcackup
Dodatkowe niedziele handlowe pobudzą branżę?
 
2 wiadomosci handlowe pl
wh logo 2023

Mikrofirmom robi się gorąco. Właściciele małych sklepów będą mieć poważne problemy

3 manager
manager plus logo

W tych branżach w 2022 roku wydłużył się czas oczekiwania na przelew

Jak działa faktoring w branży handlowej?

Zostaw swoje dane! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Twojej firmy.