Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Manager ds. Sprzedaży

Oczekiwane kwalifikacje i kompetencje

  • doświadczenie w obszarze finansowania MSP, mile widziane w sektorze faktoringu
  • znajomość podstaw analizy finansowej i umiejętność strukturyzowania transakcji
  • znajomość lokalnego i regionalnego rynku finansowania przedsiębiorstw
  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne
  • przedsiębiorczość i umiejętność planowania czasu pracy
  • komunikatywność i swoboda w budowaniu relacji
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy

Zadania i obowiązki

  • pozyskiwanie lokalnych i regionalnych Partnerów
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • bieżąca opieka nad Partnerami Sprzedaży oraz szkolenie w zakresie usług oferowanych przez spółkę
  • monitoring i analiza rynku
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • przeprowadzanie działań marketingowych

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń bez limitów kwotowych
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel)
  • możliwość rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowania przedsiębiorstw – faktoringu
  • elastyczne warunki zatrudnienia, samodzielne zarządzanie czasem pracy
  • pełne wsparcie na każdym etapie przygotowania transakcji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • duża samodzielność i możliwość kształtowania polityki sprzedażowej w firmie
  • partnerska atmosfera w pracy

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez eFaktor S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Zainteresowany? Aplikuj!