Najszybszy faktoring dla MŚP w Polsce

Nie musisz czekać na termin
płatności.

Pieniądze możesz
mieć od razu!

Specjalista ds. Digital Marketingu

Oczekiwane kwalifikacje i kompetencje

  • praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji stron (on-site i off-site)
  • bieżąca wiedza i znajomości technik dotyczących pozycjonowania, a także trendów w branży
  • praktyczna znajomości narzędzi SEO m.in. Screaming Frog, Senuto, SemStrom,
  • Google Search Console
  • udokumentowanych sukcesów osiągniętych w SEO
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • znajomość Google Analytics, Google AdWords, Facebook Ads Manager
  • umiejętności webdeveloperskie, umożliwiające edycję/rozbudowę stron na
  • popularnych CMS (głównie WordPress). Doświadczenie w obszarze finansowania
  • MSP, mile widziane w sektorze faktoringu

Zadania i obowiązki

  • przygotowanie strategii oraz samodzielna praca nad pozycjonowaniem stron Grupy Kapitałowej eFaktor (eFaktor, Finea, faktura.pl)
  • optymalizacja stron i landing page pod kątem SEO
  • tworzenie kompletnych audytów / wytycznych optymalizacyjnych pod kątem SEO
  • tworzenie wytycznych i specyfikacji dotyczącej optymalizacji treści
  • analiza słów kluczowych i treści
  • tworzenie i realizacja strategii link buildingu
  • stała analiza skuteczności zadań oraz cykliczne raportowanie wyników
  • monitorowanie trendów i działań konkurencji
  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań projektowych w celu zwiększenia widoczności
  • praca bezpośrednio z agencjami

Oferujemy

  • praca dla marek, które rokrocznie rosną trzycyfrowo
  • pozytywne strony startupu
  • elastyczne godziny pracy
  • duży mix pracy z domu i biura
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez eFaktor S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Zainteresowany? Aplikuj!